LEON zahradní nábytek set stůl + 6 židlí

Kód: 180
Akce Novinka Tip
Značka: Homekraft
14 999 Kč –20 % 11 999 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

LEON technorattanowy set (stůl + 6 židlí) brand HOMEKRAFT

Správné umístění zahradní prostor může být velmi okouzlující a jedinečná, které poskytují relaxaci. Vybaveny pohodlným nábytkem vám umožní si odpočinout od každodenního shonu, poskytuje chvíle odpočinku. Perfektně nastavit kontrolu během rodinné večeři nebo společenské setkání.

Vlastnosti:
  • Elegantní a praktická sada zahradního nábytku
  • Plocha stolu je vyrobena z umělého dřeva polywood
  • Deska stolu 140 x 90 cm
  • Židle s velkým sedadlem
  • Možnost syntaxe židle jedna za sekundu
  • Unikátní konstrukce z odolného židle technorattanu

LEON zahradní nábytek je nejen praktickým řešením, ale také odpovídal charakter prostoru, ve kterém se nachází. Souprava obsahuje velkou zahradní stůl a 6 pohodlné židle .

Zahradní židle je tento konkrétní kus nábytku, na kterém jsme se sedět, odpočívat naplno. LEON je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, odolné vůči povětrnostním vlivům. Ocel, pozinkovaný rám je ošetřena práškem, přičemž má antikorozní vlastnosti. Sedačka je vyrobena z technorattanu, která zajistí snadné použití na dlouhou dobu, a stylovou vazební materiál poskytne jedinečný charakter. Velký, komfortní sedadla s hlubokým opěrkou poskytuje komfort klidu, takže můžete sedět na židli jako na židli.

Zahradní stůl LEON dokonale kontrolovat během rodinné večeři nebo společenské setkání. Nohy jsou vyrobeny z měkké oceli, a horní z trvanlivého materiálu polywood, imitující dřevo.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg
Položka byla vyprodána…