LW Stylová sluchátka

Kód: 660
Tip
Značka: LifeWinn
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tvůj život, tvoje výhra

"Lifewinn" tvůj životní styl"

 

LW Stylová sluchátka

 

Tahat všude kabely už je prostě out.

 

 

Bluetooth sluchátka

přinášejí maximální uživatelský komfort a svobodu pohybu. Už nemusíte brát ohled na to, abyste se někde nezasekli o všudypřítomný kabel od sluchátek. Jsou skvělou volbou pro sport, volný čas, ale i pro relaxaci a domácí pohodu.

 
 

Titanové reproduktory

Vysoce kvalitní zvuk, který vám dá nový rozměr při poslechu vaší oblíbené hudby, audio knih a dalších medií. Titanové reproduktory zajistí dlouhou životnost a především přináší čistý a jedinečný zvuk.

 

 

Mikrofon na úrovni

Součástí sluchátek je integrovaný mikrofon se schopností redukovat šum a okolní hluk díky technologii CVC 6.0. Obě strany se tedy uslyší naprosto zřetelně.

 
 

Vydrží opravdu dlouho!

Vestavěná 80mAh lithium-iontová baterie udrží sluchátka v chodu až 5 hodiny pro ničím nerušený poslech. Stejná hodnota platí i pro délku hovoru, v pohotovostním režimu pak vydrží až 180 hodin

 

 

Dosah 10 metrů

 

rádi doma posloucháte hubu a nechcete tahat mobil u sebe? vyřešíte to s našimi LW headphones, které mají dosah až 10 metrů. Luxus!

 
 

Luxusní cena!

 

Naše sluchátka jsou dostupná všem! Cenu jsme stanovily opravdu nízkou.Za 399KČ získáte styl, jednoduchost, inspiraci.Buď cool a jdi s dobou!

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SLUCHÁTKA NA BĚHÁNÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…