Tyčový mixér Sunt Plus 1000 W

Kód: 775
Akce Novinka Tip
Značka: Homekraft
2 699 Kč –44 % 1 499 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyčový mixér SUNT PLUS HOMEKRAFT

Maximální výkon 1000W

 

Multifunkční tyčový mixér SUNT PLUS je nezbytným pomocníkem pro každou kuchyni! Oceníte ho při přípravě různých jídel: polévky, hlavní jídla, předkrmy, smoothie, palačinky. Perfektní pro drcení, sekání a míchání...

 

 

 

Vlastnosti:
  • Dva kontejnery v sadě: velká s kapacitou 2L, menší s kapacitou 700 ml
  • Láhev s měrkou a víkem s kapacitou 1.5L
  • Dva řezací nože
  • Dva páry míchadel
  • Tyčový mixér
  • 3 struhadla: řezání, drcení, sekání
  • Kompaktní velikost
  • Široký rozsah otáček - hladké nastavení
  • Jednotlivé komponenty lze umýt v myčce na nádobí

Tyčový mixér SUNT PLUS je zařízení s bohatými možnostmi - lze snadno zpracovat zeleninu na polévku, maso na tatarák, připravit šlehačku a sekat sýr. Možnosti jsou nekonečné!
 
Mixér SUNT PLUS má vysoce účinný motor o jmenovitém výkonu 600 W a maximálním výkonu až 1000 W. Je také vybaven funkcí TURBO - pro okamžitou maximální rychlost i výkon, díky níž může snadno zpracovat jakoukoli zeleninu nebo ovoce, bez ohledu jejich tvrdost.
 
 

SUNT PLUS je multifunkční zařízení - díky plynulé regulaci rychlosti dokáže zpracovat jakoukoliv potravinu. Vysoké rychlosti budou použity pro drcení ledu nebo šlehání vajec, střední - bude skvělá při sekání a nízká bude perfektní pro smíchání krémů nebo těsta.

 

 

Sada obsahuje dvě nádoby (2L a 700 ml), které umožňují přípravu pokrmů s větším a menším objemem. Pro potřebu každodenního stravování nebo rodinných párty.
 

SUNT PLUS je vybaven dvěma typy řezacích nožů, přizpůsobených velikosti nádoby. Jejich čepele vám umožňují nasekat maso na tatarák, připravit různé saláty a dokonce i sekat bylinky nebo ořechy.

 
Míchací nádoba má také víko, což umožňuje snadné skladování v chladničce.
 
 
 

Sada obsahuje: míchací metličku a dva typy nástavců na míchání těsta a šlehání Tyto nesmírně důležité doplňky vám pomohou snadno a rychle s přípravou svých oblíbených koláčů nebo palačinek.

 
 
 
Sekací nože jsou umístěny na speciální plastové konzole, což zaručuje bezpečnost při používání. Liší se velikostí ok a účelem: pro řezání a sekání. Díky ním můžete snadno připravit pečené brambory, zdravý salát nebo tvrdý sýr.
 
Tyčový mixér SUNT PLUS umožňuje pohodlné používání. Všechny prvky sady lze umývat v myčce na nádobí, takže můžete rychle a snadno připravit své oblíbené pokrmy a nenechat v kuchyni žádný nepořádek!
 
 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KUCHYŇSKÉ SPOTŘEBIČE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.8 kg
Výrobce: Homekraft
Model: SUNT 1000W
Barva: Černá
Výkon: Jmenovitý: 600W maximální výkon: 1000W
Energie: 230 V
nádoby: 1x nádoba 2 litry 1x nádoba 700 ml 1x pohár s odměrkou a víkem 1,5 l
Rozměry a hmotnost mixéru: Délka: 5 cm Šířka: 6 cm Výška: 40 cm Hmotnost: 2,4 kg
Rozměry a hmotnost kartonu: 32 x 26 x 24 (cm) / 2,8 kg
Záruka výrobce: 2 roky
Položka byla vyprodána…