Odšťavňovač VITamine 1400W

Kód: 147
Akce Novinka Tip
Značka: Homekraft
1 499 Kč –47 %
0004569 homekraft sokowirowka vitamine
1 499 Kč –47 % 799 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odšťavňovač wysokoobrotowa Vitamin značku HOMEKRAFT

Šťáva vymačkané z čerstvého ovoce, zeleniny nebo bylin chutná úplně jinak, než se nalije přímo z krabice nebo láhve. Vyznačují mnohem vyšší obsah vitamínů a stopových prvků, a proto - je mnohem zdravější!

Vlastnosti:
 • Speciální vysokorychlostní motor s maximálním výkonem 1400 TURBO
 • Velký otvor na ovoce, stejně jako 65 mm
 • Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli - pevný kovový kryt
 • Buničina kontejner (až do 1,5 L) a šťáva (500 ml)
 • Více Juice Systém zvyšuje množství šťávy. Volba systému, můžete si vybrat přírodní aroma, sametové textury a spoustu vitaminů
 • řádně Lock před zahájením komplexní zařízení
 • Plastový prvek bez bisfenol A (BPA)
 • Stabilní protiskluzová základna

Vitamin odšťavňovač je zařízení vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je založena na získání šťávy z ovoce, zeleniny a bylinek pomocí rotující síto s lopatkami. Díky použití komponentů používaných v high-end produkty jsou jemně rozmělní. VITAMIN využívá moderní filtraci tak, že produkuje více šťávy, který proudí přes nálevku do speciálně zvolené nádoby.

Souprava obsahuje:

 • Zařízení 600 W a špičkový výkon do 1400 W
 • Velký kontejner buničiny kapacity. 1500 ml
 • Nádržka šťáva. 500 ml

Moderní životní styl ukazuje, jak je důležité, aby byla zajištěna kvalita výrobků spotřebovávaných. Zakoupené v obchodech nebo zpracované šťávy neobsahují potřebné množství živin a vitamínů potřebných pro každého z nás, aby správně fungovaly. Odpověď na tuto otázku je připravit šťávu sami - s vitaminem je to možné. Rychlé, snadné, zdravé!

Vitamín Juice značka má Homekraft systému více šťávy , což zvyšuje množství džusu produkoval. Volba zařízení ze systému zvolit přírodní chuť, sametová textura a spoustu vitamínů trafiających přímo do skla.

Přístroj je vybaven účinným, vysokorychlostní motor s výkonem 600 wattů, překážka není nejtěžší zeleniny, jako je mrkev a řepa - ve skutečnosti dosáhne špičkový výkon až 1400 W. VITAMIN také zvládá dobře s měkkým ovocem, jako je kiwi nebo jahody, takže výsledné šťáva je nejen senzační chutná, ale také vypadá krásně.

Přiložený kapacita šťávy kontejner. 500 ml je dokonale přizpůsoben stroji, takže nebudete ztrácet jedinou kapku šťávy a kuchyň zůstane v naprostém pořádku. Díky velkému buničiny kontejneru s kapacitou až 1500 ml připravit své oblíbené ovocné šťávy, aniž byste museli neustále čistit stroj. Všechny plastové díly odšťavňovače jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který je bez bisfenolu-A (BPA) a může být k mytí v myčkách.

Odšťavňovač má také speciální správně zámek před zahájením komplexní zařízení, které zvyšuje bezpečnost a komfort užívání.

Vitamin je nová kvalita v oblasti vaření šťávy. Žít zdravě a přirozeně!