Dětská jídelní stolička 4v1 TUTTI žlutá

Kód: 691
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Výrobce: Homekraft
ZdarmaZdarma 2 999 Kč –57 %
0004519 kinderkraft krzeselko do karmienia 4w1 tutti yellow
2 999 Kč –57 % 1 299 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská jídelní židlička TUTTI

 

TUTTI je návrhem nejnovější kolekce značky Kinderkraft, která vytváří řešení pro bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte. Židle se vyrábí v souladu s evropskými bezpečnostními normami EN 14988

 

Vlastnosti:

  • Sedadlo lze připevnit na standardní židli
  • Může být použita jako tradiční židle pro starší dítě, změnit funkci lze během několika sekund
  • otočné sedadlo
  • Stabilní nohy s protiskluzovými podložkami
  • Snadno lze složit a uklidit
  • odkládací stoleček
  • 5 bodový bezpečnostní pás
  • Pro děti od 6 měsíců do 5 let

 

Jídelní stolička TUTTI je velkou předností rychlá změna funkce - je záležitost několika sekund. Pro nejmenší - vysoká židle na dlouhých nohách, později jak dítě poroste použití klasické vysoké židle - lze zajistit vhodnou polohu a pohodlí.Navíc TUTTI může být upevněna na každou židli, takže můžete strávit společný čas v pohodlí  u rodinného stolu, nebo v restauraci.

 
 
 
Jídelní židle TUTTI je fenomenální návrh naší značky Kinderkraft .Dělá radost dětem i rodičům. Židle TUTTI 4v1 pomáhá dětem v různých fázích vývoje od 6 měsíců do 5 let. Jedinečné je otočné sedadlo, které umožňuje křeslo nasměrovat na pravou stranu, levou stranu, nebo dokonce dozadu - usnadní tak přístup bez ohledu na umístění.

 

 

 
Zárukou bezpečnosti je 5 bodový bezpečnostní pás a stabilní protiskluzové nohy s podložkou . Vysokou židli lze snadno složit a uklidit 

TUTTI jídelní židle je návrhem nejnovější kolekce značky Kinderkraft, která vytváří řešení pro bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte.

 

 

KOLEKCE SEED

 

Jednoduchost a jemnost, to je kolekce SEED, která má v symbolu "Osivo obilí". Semeno je základem nového života, obilí je článkem, který spojuje minulost a budoucí generace ve spojení s nadějí vytvořit silnou a milující komunitu.

 

Odkaz a symbolika je viditelná na produktech, které vizuálně vypadají přirozeně. Tlumené barvy, jemné vzory. Produkty jsou zaměřené na mladší rodiče, kteří ocení zajímavý design a funkčnost našich lehátek, které se hodí do každé domácnosti. Jsou velice příjemné na dotek, Vašemu dítěti přinesou komfort a pohodlí.

  

 

 
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: JÍDELNÍ ŽIDLIČKY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Výrobce: Kinderkraft
Model: 4V1 TUTTI
Barva: Žlutá
Materiály: Plast PP , ocel, PVC
Věková kategorie: od 6 měsíců do 5 let
Záruka výrobce: 24 měsíců