Závěsné křeslo Tenaga-bílé

Kód: 102
Akce Novinka Tip
Značka: Homekraft
5 999 Kč –33 %
0005061 fotel wiszacy technorattanowy tenaga bialy
5 999 Kč –33 % 3 999 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křeslo závěsné technorattanowy TENEGA značku Homekraft

Zahrada je ideálním místem k sedět a relaxovat. Stylově zařízené, s důrazem na každý detail, každý okamžik poskytnutí požadovaného uvolnění. Vhodné provedení zaručuje nejen mimořádný komfort, ale také funkčnost zahrady.

Jedinečný tvar inspirovaný přírodou, jako list ve své podobě, poskytne nejen pohodlí a volný čas, ale také si můžete vzít vhodné polohy, vhodné pro dosažení správné uvolnění. Tenaga technorattanowy závěsné křeslo je ideálním řešením jak pro zahradu a terasu, balkon nebo dokonce v obývacím pokoji.

Vlastnosti:
  • Sada se skládá z koše, stojan a dva polštáře
  • Nastavení výšky zavěšení koše
  • Basket vyrobena z vysoce kvalitního technorattanu
  • Pás zaručuje bezpečné nalodění a vylodění
  • Tloušťka polštář 13 cm
  • ocelové konstrukce pevná látka, s plastovým povlakem
  • Stabilní základna opatřena plastovými nohy
  • Maximální zatížení 150 kg

Pohodlné sedlo je tvořeno technorattanu, zavěšený na ocelovém rámu práškovou vrstvou, takže nevyžaduje údržbu nebo impregnace - je odolný vůči vodě a UV záření, a také velmi snadno udržovat v čistotě.

Technorattanu dává výrazný vazba módní charakter. Tenaga je originální řešení, které bude fungovat v obou moderních zahradách a je zařízen v klasickém stylu. Robustní konstrukce s příslušně těsný opletením zajišťuje pevnost a bezpečnost výrobku.

Sedadlo je vybavena velkou měkkou polštář na sedáku a spodní hlavy resp zvolené barvy, tvoří souvislý celek. Díky montážních pásů v polštáři, můžete nastavit výšku zavěšení v závislosti na potřebách uživatele.

Pomocí speciálního pásu , koše Sedačka je připevněna k rámu, který zajišťuje bezpečný přístup a vystupování z křesla a zabraňuje nadměrnému odchylku.

Základní rám je vyroben z vysoce kvalitní oceli. Kromě toho je rám je vybaven plastovým stop umístěných na základně pro zajištění stability

 

Koš se montuje na řetěz , který upravuje světlou výšku sedáku, čímž se zvyšuje komfort, bez ohledu na výšku uživatele.

Doplňkové parametry

Kategorie: HOUPAČKY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 23 kg
Položka byla vyprodána…