Zahradní houpací křeslo Tenaga PLUS hnědá

Kód: 96
Akce Novinka Tip
Značka: Homekraft
6 999 Kč –29 %
0005076 fotel wiszacy technorattanowy tenaga plus brazowy cz1
6 999 Kč –29 % 4 999 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křeslo závěsné technorattanowy TENEGA PLUS značky Homekraft

Tento návrh z nejnovějších trendů - ve tvaru vejce, která se stala inspirací pro širokou škálou míst, a to jak pro interiéry a zahrady. To poskytne nejen pohodlí a volný čas, ale také si můžete vzít vhodné polohy, vhodné pro dosažení správné uvolnění.

Křeslo závěsné technorattanowy Tenaga PLUS je ideální pro zahradu a terasu, balkon nebo dokonce v obývacím pokoji. Pohodlné sedlo je tvořeno technorattanu, zavěšený na ocelovém rámu práškovou vrstvou, takže nevyžaduje údržbu nebo impregnace - je odolný vůči vodě a UV záření, a také velmi snadno udržovat v čistotě.

Vlastnosti:
  • Sada se skládá z koše, stojan a dva polštáře
  • Nastavení výšky zavěšení koše
  • Basket vyrobena z vysoce kvalitního technorattanu
  • Pás zaručuje bezpečné nalodění a vylodění
  • Tloušťka polštář 13 cm
  • ocelové konstrukce pevná látka, s plastovým povlakem
  • Stabilní základna opatřena plastovými nohy
  • Maximální zatížení 150 kg

Pohodlné sedlo je tvořeno technorattanu, zavěšený na ocelovém rámu práškovou vrstvou, takže nevyžaduje údržbu nebo impregnace - je odolný vůči vodě a UV záření, a také velmi snadno udržovat v čistotě.

Technorattanu dává výrazný vazba módní charakter. Tenaga PLUS je originální řešení, které bude fungovat v obou moderních zahradách a je zařízen v klasickém stylu. Robustní konstrukce s příslušně těsný opletením zajišťuje pevnost a bezpečnost výrobku.

Sedadlo je vybavena velkou měkkou polštář na sedáku a spodní hlavy resp zvolené barvy, tvoří souvislý celek. Díky montážních pásů v polštáři, můžete nastavit výšku zavěšení v závislosti na potřebách uživatele.

Pomocí speciálního pásu , koše Sedačka je připevněna k rámu, který zajišťuje bezpečný přístup a vystupování z křesla a zabraňuje nadměrnému odchylku.

Základní rám je vyroben z vysoce kvalitní oceli. Kromě toho je rám je vybaven plastovým stop umístěných na základně pro zajištění stability

Koš se montuje na řetězu , který upravuje světlou výšku sedáku, čímž se zvyšuje komfort, bez ohledu na výšku uživatele.

Doplňkové parametry

Kategorie: HOUPAČKY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 23 kg
Položka byla vyprodána…