Cestovní postýlka 2V1 UNO šedá

Kód: 234
Značka: Kinderkraft
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

CESTOVNÍ POSTÝLKA 2v1 UNO značka Kinderkraft

 

Pocit bezpečí a blízkost rodičů jsou nejdůležitější, a to zejména v prvních dnech života dítěte. Postýlka UNO je ideálním řešením pro ty, kteří ocení pohodlí, že jsou hned vedle  a mohou sledoval každým okamžikem své dítě.

 

Vlastnosti:
 • Schopnost spojit s postelí rodičů
 • Nahradí cestovní postýlku
 • Měkká matrace s rozměry 83 x 52 (cm)
 • 5 levelů výškově nastavitelné postele 64 až 74 cm
 • Možnost nastavení úhlu
 • Přední síťka umožní náhlížet na dítě
 • Materiál je příjemný a snadno se čistí
 • Jednoduchý a bezpečný systém uchycení
 • Rychlé rozkládání a skládání
 • Stabilní vyztužená konstrukce (hliníkový rám)
 • Vhodný pro všechny druhy postelí
 • Taška pro snadnou přepravu

 

 

 

Je inovativní produkt, který se snaží brát ohled na rodiče, kteří chtějí pohodlí pro sebe a své dítě. Brand Kinderkraft se snaží najít lepší řešení pro současné i budoucí rodiče.

Praktické a bezpečné

Postýlka UNO má jednoduchý systém připevnění k posteli rodičů speciálními pásy. Zaručuje stabilitu a bezpečnost, a to nejen při připojení k posteli rodičů, ale i nezávisle na sobě. Díky nastavitelné výšce se vejde jak nízké tak i vysoké posteli rodičů. Jeho lehká konstrukce zajišťuje snadnou obsluhu. Intuitivním způsobem můžete postýlku rozložit a složit tak, že zabírá málo místa. Jedná se o unikátní řešení, a to zejména pro malé byty, které se potýkají s problémem omezeného prostoru. UNO - bezpečnost pro dítě a klid rodiče. Použití šedé barvy, které se hodí do nejnovějších interiérů, který jde s dobou a dokonale doplňuje design bytů mladých rodičů. 

konec bezesných nocí

S postýlkou UNO může nakrmit své dítě v noci, aniž by jste museli vstát. Spát v blízkosti matky je velmi důležité pro dítě. Blízkost zajistí pocit bezpečí pro matku i dítě. Spánek dítěte v prvních týdnech života je radikálně odlišný od spánku dospělých. Snadno se probudí probudí vzhledem k tomu, že většinová část režimu spánku (až 80%) je v aktivní fázi spánku (REM), kde jsou velmi aktivní a citlivě reagují na přicházející podněty z vnějšku. Pro správný vývoj nervové soustavy je pocit blízkosti s rodiči důležitý - umožňuje správnou funkci neurotransmiterů, jako jsou serotonin (odpovědný za nálady), dopamin (odpovědný za mobilitu a pocit štěstí), noradrenalinu (odpovědný za energii) a acetylcholin (odpovědný za paměť ).

 
 
 

klidný spánek

Postýlka UNO je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, příjemných k dítěti. Je vybavena měkkou matrací, která zaručuje pohodlí. Síťkované okno umožní zachovat dostatečnou cirkulaci vzduchu. Potah lze snadno odstranit a je vhodný pro praní v pračce.

 
značka Kinderkraft
model UNO
materiály Rám: hliník 
Povrch: 100% polyester
obsahuje Dětská měkká matrace: 83 x 52 (cm) 
brašna pro snadné přenášení 
Manuál
Rozměry rozložení 93 x 68 x 64 (cm)
Malé rozměry ve složeném stavu 76 x 20 x 20 (cm)
záruka výrobce 24 měsíců

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTI
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.5 kg
Položka byla vyprodána…