Dětská houpačka UNIMO 5V1 modrá

Kód: 666
53 hodnocení
Výrobce: Kinderkraft
2 999 Kč –31 %
0004597 kinderkraft lezaczek 5w1 unimo blue
2 999 Kč –31 % 2 059 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

dětská houpačka 5v1 UNIMO značky kinderkraft

 

Tento model z nejnovější kolekce značky Kinderkraft  nabízí řešení pro bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte. Vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 12790.

 

 

 

Vlastnosti:

 • 5 funkcí : dětská postýlka, kolébka, houpačka, hluboká a vysoká stolička v jednom
 • Změna funkce během několika sekund
 • Možnost houpání nebo nastavení dítěte do stabilní polohy
 • Měkké a pohodlné matrace
 • 3 nastavitelné úhly houpačky: sezení, ležení a šikmá poloha
 • Možnost odpojit vrchní stříšku
 • Hrazdička s hračkami
 • 3-bodové bezpečnostní pásy
 • Snadné skládání a rozkládání, pohodlné při přepravě
 • Pro hmotnost: 0-18 kg
 • Věk: 0+
 
 
Dětská houpačkaUNIMO je navržen pro moderní rodiče a nabízí 5 funkcí: dětská postýlka, kolébka, houpačka, hluboká a vysoká stolička v jednom . Vaše dítě se bude cítit pohodlně, bez ohledu na činnosti prováděné v houpačce, když vás omrzí, můžete snadno změnit pozici, což trvá jen několik sekund. UNIMO lze nastavit do tří různých úhlů: v sedě, sklopená a ležící. V závislosti na vašich potřebách, můžete nastavit také houpačku nebo houpačku ve stabilní poloze. Dítě tráví čas na měkké a pohodlné matraci, a co je nejdůležitější, je v bezpečí díky 3-bodovým bezpečnostním pásům.

 

Dětské houpačce zvyšuje atraktivitu čelenka s hračkami, které stimulují k akci, což ovlivňuje rozvoj představivosti batolete. Jeden šustí, druhý kvičí a třetí slouží jako držák, který ovlivňuje rozvoj představivosti a koordinace. Hračky zajistit zábavu doma i na cestách - mohou být odepnuty. Každá stimuluje hmat a sluch a zároveň poskytuje atraktivní zábavu, a co je nejdůležitější přináší úsměv pro vaše dítě! 

Dětská houpačka UNIMO se velmi snadno skládá a rozkládá. S přiloženou ochranou síťkou proti hmyzu, můžete v klidu trávit čas venku s pocitem bezpečí.
 

KOLEKCE SEED

 

Jednoduchost a jemnost, to je kolekce SEED, která má v symbolu "Osivo obilí". Semeno je základem nového života, obilí je článkem, který spojuje minulost a budoucí generace ve spojení s nadějí vytvořit silnou a milující komunitu.  Odkaz a symbolika je viditelná na produktech, které vizuálně vypadají přirozeně. Tlumené barvy, jemné vzory. Produkty jsou zaměřené na mladší rodiče, kteří ocení zajímavý design a funkčnost našich lehátek, které se hodí do každé domácnosti. Jsou velice příjemné na dotek, Vašemu dítěti přinesou komfort a pohodlí.

 

 

značka Kinderkraft
model UNIMO
materiály PP plastový 
sáček z PVC
vzhledem k věku 0+ (hmotnost 0-18 kg)
Hmotnost židle 5.75 kg
rozměry balení 71 x 47 x 11 (cm)
záruka výrobce 24 měsíců
 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KOJENECKÁ LEHÁTKA A SEDÁTKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg