JOY NEW s příslušenstvím růžová

Kód: 790
Akce Novinka Tip
Značka: Kinderkraft
2 999 Kč –13 %
1 Main photo
2 999 Kč –13 % 2 599 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

JOY NEW 2v1 s příslušenstvím - cestovní postýlka

Cestovní postýlka JOY je skvělým řešením pro dítě i rodiče - je vhodná pro cestování i pro každodenní použití. Ideální pro odpočinek a spánek, stejně jako pro zábavu - může plnit funkci ohrádky. Tato postýlka je skutečným "operačním centrem" s mnoha vymoženostmi a příslušenstvím. Má rychlý skládací a rozkládací systém s dvojitou ochranou proti nepožadovanému složení.

 

 

VLASTNOSTI:

 • Silný a stabilní ocelový rám
 • Boční vchod zapínaný na zip
 • Rukojeti, které pomáhají Vašemu dítěti vstávat, zvedat se a cvičit rovnováhu
 • Systém rychlého skládání a rozkládání
 • Dvojitá ochrana proti nepožadovanému složení
 • 3 strany ze síťoviny, zajišťující kontakt s okolím a schopnost pozorovat dítě
 • Jednoduché přenášení postýlky 2 uzamykatelné kolečka a přepravní obal
 • Měkká matrace 120x60 cm
 • Moskytiéra na postýlku
 • Výrobek je jednoduché udržovat v čistotě
 • Malé rozměry po složení: 76x20x20 cm

Dětská postýlka JOY byla vyrobena v souladu s Evropskou normou EN 716, která specifikuje bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro dětské postýlky.

Bezpečnost a pohodlí - postýlka JOY díky své konstrukci zajišťuje bezpečnost používání - a to i od prvních dnů života. Ocelový rám s vyztuženou konstrukcí zajišťuje plnou stabilitu a měkký materiál zaručuje odpovídající ochranu - bez nutnosti přidávání dodatečných chráničů, jako je tomu u klasických dřevěných postýlek. Navíc bylo vyrobeno z velmi kvalitních materiálů, které jsou velmi jednoduché na údržbu.

 

Jednoduchá přeprava - Jednoduchý sytém rychlého skládaní / rozkládání s dvojitou ochranou proti nepožadovanému složení. Postýlka se skládá do velmi malých rozměrů (76x20x20 cm) a díky speciálnímu obalu přímo pro postýlku určenému, se jednoduše přenáší.

 

Funkce ohrádky - pro pohodlí dítěte a rodiče je v každodenním použití ideální boční východ, který se uzavírá na zip. Zbylé strany postýlky jsou vyrobeny ze síťoviny, zajišťující kontakt s okolím a možnost pozorovat dítě

 

 

Nezbytné příslušenství

Moskytiéra - díky ní je možné postýlku používat venku nebo při otevřeném okně a zároveň zajistit dítěti spokojený spánek.

Lyžiny - díky nim je možné rychle a jednoduše předělat postýlku JOY na kolébku, díky přidání funkce houpání. Jemné houpání umožní dítěti spokojeně usnout.

Rukojeti pro naučení se vstávat - povzbuzují a umožňují dítěti samostatně a bezpečně vstávat.

Praktický organizér a přebalovací pult - velké množství kapes s různými rozměry umožní mít veškeré plenky, kosmetiku nebo hračky po ruce - pohodlně a komfortně.

Multimediální kolotoč - se zvukem, světly a 3 plyšovými hračkami. Díky ní si bude dítě rozvíjet kognitivní funkce tak, že zrakem se bude dívat za pohybujícími se hračkami a zároveň bude poslouchat zvuky. Navíc, uklidňující melodie a jemné světýlka využijete během uspávání dítěte.

Rozměry:

Doplňkové parametry

Kategorie: CESTOVNÍ POSTÝLKY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.5 kg
Výrobce: Kinderkraft
Model: JOY NEW s příslušenstvím
Barva: Růžová
Materiál: Plast, ocel, polyester 200D
Maximální zatížení postýlky: 25 kg
Maximální zatížení přebalovacího pultu:: 15 kg
Rozměry a hmotnost postýlky:: 126 x 65 x 76 (cm) / 10,5 kg
Rozměry a hmotnost kartónu: : 77 x 28 x 28 (cm) / 12,5 kg
Záruka výrobce: : 24 měsíců